Pneuservis

Oprava poškodených pneumatík

Zmeriame hĺbku dezénu, diagnostikujeme celkový stav opotrebenia, zmeriame a doplníme tlak vo vašich pneumatikách. Opravíme bežne poškodené pneumatiky, defekty, vymeníme ventili pneumatík. V prípade potreby si môžete u nás zakúpiť nové sezónne pneumatiky.

Oprava poškodených diskov

Nevyvážené disky spôsobujú predčasné opotrebovanie pneumatík a vybrovanie vozidla pri určitých rýchlostiach. Skontrolujeme celistvosť a súmernosť vašich diskov, odhalíme prípadné poškodenia, deformácie a praskliny. Vyvážime samotné disky, ako aj kompletné kolesá s pneumatikami. Nečakajte na poslednú chvíľu, poškodený disk, alebo pneumatika, môže spôsobiť vážne škody nielen na majetku.

Sezónne prezutie pneumatík

Pneumatiky prezúvame a vyvažujeme výhradne na profesionálnych pneu strojoch. Servisujeme plechové, liatinové, hliníkové disky. Pri výmene, prezutí pneumatík kontrolujeme stav brzdovej sústavy (kotúče, doštičky, pružiny). Rýchlo, efektívne a lacno opravíme a nastavíme vaše poškodené či zničené nápravy, čapy, tyče riadenia ako aj pneumatiky poškodené po páde do jám, výtlkov, či nabehnutí na ostrý obrubník.