Autoservis

Auto diagnostika

Pomocou detailnej diagnostiky spoľahlivo
a v čas odhalíme chybu v automobile a jeho systéme. Po odstránení poruchy systém nastavíme podľa výrobcom predpísaných parametrov a chybové hlásenia resetujeme.
Diagnostiku vykonáme aj preventívne na vaše želanie, predídeme tým závažným poruchám náročným na opravu a finančné prostriedky.

Výmena náplní a filtrov

Pravidelnou kontrolou a výmenou náplní a filtrov predlžujete životnosť a dobrú kondíciu svojho automobilu. Prevedieme pravidelnú, aj jednorázovú kontrolu a výmenu motorového oleja, prevodového oleja, oleja posilňovača riadenia, kontrolu a výmenu chladiacej a brzdovej kvapaliny, filtra oleja, palivového filtra, peľového filtra, filtra klimatizácie.

Mechanické práce

Prevádzame jednoduché, ale aj zložité mechanické opravy vozidiel, ako sú opravy a výmeny motorových dielov a jeho častí, dielov prevodovky, spojky, ložísk, dielov riadenia. Realizujeme opravy a výmeny podvozkových častí, dielov náprav, ramien, kĺbov, čapov, tlmičov, pružín. Vykonávame generálne opravy vozidiel do hmotnosti 3500 kg.

Elektroservis

Opravíme jednoduché aj zložité chyby v elektro- inštalácií vášho automobilu. Vymeníme sviečky, zapaľovacie káble, opravíme štartéry, alternátory, poruchy centrálnych zamykaní, poruchy elektrických okien. Zrealizujeme montáž autoalarmov, imobilizérov, diaľkových zamykaní, parkovacích snímačov.

Karosárske, klampiarske práce

Zaretušujeme, vyrovnáme, škrabance, oderky, opravíme preliačiny, mierne aj veľké poškodenia karosérie po havárií. Vymeníme poškodené časti karosérie, realizujeme kompletné generálny opravy karosérie.

Lakovnícke práce

Prelakujeme, nastriekame poškodené časti po karosárskej oprave klampiarom pôvodnou farbou. Preleštíme a zrenovujeme lak vášho aj staršieho automobilu.