Doplnkové služby

Letiskový Parking

Cestujete letecky na dovolenku, potrebujete odstaviť váš automobil na dlhší čas? Ponúkame vám pohodlné a bezpečné parkovanie na stráženom a monitorovanom parkovisku v areáli nášho autoservisu, v blízkosti letiska M.R.Štefánika.

Letiskový Parking

V prípade poruchy vášho vozidla, zabezpečíme odťah pokazeného vozidla priamo z premávky do nášho servisu kde poruchu operatívne odstránime alebo auto odtiahneme na vami určené miesto. Náš autoservis disponuje vlastným odťahovým zariadením.

Nastavenie svetlometov

Prevádzame meranie a presné nastavenie svetlometov, podľa predpisu výrobcu automobilu, kvalitným digitálnym luxomerom. Zlepší sa tak potrebná svietivosť a dosah svetlometov. Vymeníme opotrebované slabé halogénové žiarovky za značkové halogénové žiarovky s vyššou svietivosťou, až o neuveriteľných 90% a dosahom až o 35metrov väčším od bežných.

Čistenie exteriéru vozidla

Na požiadanie ponúkame vysokotlakové, ručné čistenie karosérie osobných automobilov, čistenie diskov. Zakonzervujeme karosériu vhodnou konzervačnou pastou, automobil vyleštíme. Na čistenie a regeneráciu používame profesionálnu autokozmetiku, ktorá je šetrná k vášmu autu a nekompromisná voči špine a mastnote.

Čistenie interiéru vozidla

Hĺbkovo vyčistíme interiér vášho vozidla šetrne a veľmi účinne novou technológiou „TORNADOR“. Dokážeme vyčistiť palubnú dosku, kožu, sedadlá, podlahu, strop, stĺpiky. Auto bude opäť čisté a voňavé. Na čistenie a regeneráciu používame profesionálnu autokozmetiku, ktorá je šetrná k vášmu autu a nekompromisná voči špine a mastnote.

Čistenie interiéru ozónom

Ozón „O3“ je vysoko oxidačná trojatómová forma kyslíka. V priemysle sa využíva na dezinfekciu a sterilizáciu vody, zdravotníckych prístrojov a zariadení. Technológia spoľahlivo ničí až 99,9% existujúcich baktérií, vírusov, choroboplodné zárodky, plesne a všetky pachy bakteriálneho pôvodu. Bez zmeny teploty, suchou cestou a staticky, tj. bez rizika poškodenia akýchkoľvek častí automobilu.